Jsme čistá korejská kosmetika KODERMA

Naší vášní je kvalitní, čistá korejská kosmetika dostupná pro všechny, bez rozdílu věku, pohlaví nebo barvy kůže. Již přes deset let se jako rodinná firma zabýváme dovozem korejské kosmetiky. Dbáme na to, aby výrobky, které prodáváme byly vyvinuty v souladu s přírodou, netestovány na zvířatech a nepodléhaly čínským směrnicím, které pro prodej ve fyzických obchodem tyto testy vyžadují.

Název naší značky KODERMA je jednoduchým spojením dvou slov “KO” - tradiční zkrácení slova Korea a “DERMA” - latinsky pokožka.

V online obchodě KODERMA nabízíme etické korejské značky s nabídkou kvalitní péče, která doplní nebo zcela nahradí vaši současnou pravidelnou “skincare routine” a pomůže vám s jakýmkoliv problémem, který vaši pokožku trápí. Nabízíme produkty známých značek, které splňují naše předpoklady clean beauty, jako např. COSRX, Purito nebo Beauty of Joseon. Vybíráme ale i z malých rodinných firem, které se drží zásad udržitelnosti a taktéž netestují na zvířatech. Na výběr dáváme třeba značky Hyeja, Menokin nebo Haseya.

V portfoliu e-shopu KODERMA najdete výrobky vhodné pro všechny typy pleti, včetně té citlivé. Pro lepší orientaci v kategoriích nebo v detailu produktu zvýrazňujeme pokud produkt neobsahuje parfemaci, což je nejběžnější forma dráždivé látky. U ostatních výrobků se však snažíme o co největší nabídku produktů pouze s přírodní parfemací - typicky esenciální oleje z citrusů nebo extrakty z levandule nebo rozmarýnu.

Jsme proti testování na zvířatech, tudíž je pro nás velmi důležité, abychom vám poskytli na výběr kosmetické produkty, které splní vysoké požadavky na kvalitní péči o pleť, která bude zároveň transparentní, co se týče obsažených složek a jejich testování. Zaměřujeme se na výrobky, jejichž složení odpovídá rostlinnému původu. Pečlivě vybíráme a sami testujeme značky, které jsou bezpečné, bez škodlivé chemie a efektivně pomáhají. V nabídce proto máme ve velké míře zastoupeny výrobky s veganským certifikátem, který pro nás zosobňuje naši vizi čisté kosmetiky, respektující pokožku, nás samotné a prostředí, ve kterém žijeme.