K nákupu nad 599 Kč vám přibalíme chladivou plátýnkovou masku - ISNTREE Puffy Face Fit Cooling Mask ❤️

Aromatica - AROMATICA

Aromatica je korejská kosmetická značka známá pro své přírodní a organické produkty v péči o pleť a vlasy. Jsou odhodláni používat bezpečné a udržitelné přísady a zároveň upřednostňovat environmentální a etické aspekty ve svých výrobních procesech. A ......

Aromatica je korejská kosmetická značka známá pro své přírodní a organické produkty v péči o pleť a vlasy. Jsou odhodláni používat bezpečné a udržitelné přísady a zároveň upřednostňovat environmentální a etické aspekty ve svých výrobních procesech. Aromatica si zakládá na vytváření produktů s vysoce kvalitními, přírodními a organickými přísadami. Vyhýbají se škodlivým chemikáliím, jako jsou parabeny, sulfáty, umělé vůně a syntetická barviva.

Aromatica je značka přátelská pro vegany a její produkty nejsou testovány na zvířatech. Značka je držitelem různých certifikací na podporu svých tvrzení, včetně Ecocert, Vegan Society, EWG (Environmental Working Group) Verified a Leaping Bunny.

Aromatica klade velký důraz na udržitelnost a odpovědnost vůči životnímu prostředí. Používají ekologické obaly a některé jejich produkty jsou ve skleněných lahvích a recyklovatelných materiálech.

Zobrazit více
Zobrazit méně

Filtry